Asystent legalizacji

Asystent legalizacji

Twoim celem jest zatrudnienie pracowników, którzy są cudzoziemcami? Chcesz, aby ich praca była legalna, ale nie chcesz zagłębiać się w skomplikowane procedury, by do tego doprowadzić? Może po prostu potrzebujesz wsparcia w zakresie legalizacji pracy cudzoziemców, aby móc się zająć innymi ważnymi kwestiami w Twojej firmie? Niezależnie od powodu, którym się kierujesz, eksperci z LegalHR przygotowali dla Ciebie specjalną usługę – asystent legalizacji. 

Przy podpisaniu umowy asystenckiej, symultanicznie podpisujesz pełnomocnictwo, które umożliwi nam zalegalizowanie pracy Twojego pracownika, w Twoim imieniu.

Stajemy się Twoim osobistym asystentem legalizacji, poprzez podpisanie umowy ramowej. Ceny i warunki podejmowania wszelkich poszczególnych usług, które będziemy wykonywać na jej mocy, są z góry określone.

Będziesz więc od razu wiedział, ile przykładowo zapłacisz za doradztwo w zakresie uzyskania Karty Pobytu dla Twojego pracownika. Przy podpisaniu umowy asystenckiej, symultanicznie podpisujesz pełnomocnictwo, które umożliwi nam zalegalizowanie Twojego pracownika, w Twoim imieniu. Działamy tylko wtedy, gdy zgłosisz nam taką potrzebę. Płacisz nam tylko za nasze działanie i to na pewnych, z góry określonych warunkach.

Jest to nowatorska usługa, której realizacja ma na celu maksymalne uproszczenie procesu legalizacji pracy pracownika-cudzoziemca.

Poznajemy Twoje przedsiębiorstwo, charakterystykę stanowisk pracy oraz zawieramy odpowiednie klauzule RODO, aby powierzone nam dane były bezpieczne i przechowywane zgodnie z prawem. Te wstępne działania nic Ciebie nie kosztują, ale dzięki nim możesz być pewny, że od tej chwili możesz się do nas zwrócić w każdej chwili. Pozostajemy w pełnej gotowości, po to, aby po przyjęciu Twojego zgłoszenia, móc od razu działać, nie tracąc czasu na zbędne formalności i przygotowania. Nasz czas reakcji, gdy czegoś potrzebujesz, jest tak krótki dzięki wcześniej zawartej umowie asystenckiej. Na jej mocy załatwiamy wszelkie wstępne formalności, prowadzimy szeroko zakrojony research pracowniczy w Twojej firmie, gromadzimy dane o tym kto u Ciebie pracuje, na jakich warunkach i stanowiskach. Sprawdzimy również czy masz pracowników, którzy pracują na tzw. stanowiskach deficytowych. Innymi słowy, zbierzemy wszelkie informacje, które pozwolą nam niezwłocznie działać w sytuacji, gdy podejmiesz decyzję o zatrudnieniu nowych pracowników.

Gwarantujemy, że poświęcimy się w 100% poprowadzeniu wszelkich spraw związanych z legalizacją pracy i pobytu pracownika, którego planujesz zatrudnić.

Podpisując z nami umowę asystencką, możesz być pewny, że żadna nagła sytuacja, nie zaburzy spokoju i bezpieczeństwa w Twoim przedsiębiorstwie. Jeśli tylko zlecisz nam  podjęcie jakichkolwiek działań z zakresu legalizacji, specjaliści z LegalHR niezwłocznie, zainicjują odpowiednie procedury. Pamiętaj, że samo podpisanie umowy nic Cię nie kosztuje, a dzięki niej oszczędzasz czas i koszty, które musiałbyś poświęcić na doraźne szukanie pomocy u innych, niesprawdzonych specjalistów!

Dlaczego warto powierzyć nam zadanie legalizacji pracy i pobytu Twojego pracownika?

Proces legalizacji znamionuje się długim czasem oczekiwania na wydanie decyzji. Warto więc zadbać o swoją firmę, jej oszczędności i czas, poświęcając jego realizację naszym specjalistom. Czy wiesz ile kosztuje Cię każdy dzień przestoju bez legalnie zatrudnionego pracownika?

Zdecydowanie za dużo. Nie zwlekaj – podpisz z nami umowę asystencką, żebyśmy mogli działać, a nie prowadzić negocjacje, gdy pracownik wymaga natychmiastowej legalizacji.

Nasz zespół ekspertów ds. legalizacji, zajmie się całą procedurą kompleksowo – od A do Z. Specjaliści LegalHR stale monitorują, we właściwym urzędzie, etap wydawania pozwoleń dla każdego cudzoziemca zatrudnionego w Twojej firmie. Poinformują Cię również o upływie ważności danego pozwolenia.

Czas to pieniądz. Nie trać go na całodniowe wizyty w urzędzie. Skontaktuj się z nami!