Asystent legalizacji

Asystent legalizacji

Twoim celem jest zatrudnienie pracowników, którzy są cudzoziemcami? Chcesz, aby ich praca była legalna, ale nie chcesz zagłębiać się w skomplikowane procedury, by do tego doprowadzić? Może po prostu potrzebujesz wsparcia w zakresie legalizacji pracy cudzoziemców, aby móc się zająć innymi ważnymi kwestiami w Twojej firmie? Niezależnie od powodu, którym się kierujesz, eksperci z LegalHR przygotowali dla Ciebie specjalną usługę – asystent legalizacji. 

Przy podpisaniu umowy asystenckiej, symultanicznie podpisujesz pełnomocnictwo, które umożliwi nam zalegalizowanie pracy Twojego pracownika, w Twoim imieniu.

Stajemy się Twoim osobistym asystentem legalizacji, poprzez podpisanie umowy ramowej. Ceny i warunki podejmowania wszelkich poszczególnych usług, które będziemy wykonywać na jej mocy, są z góry określone.

Będziesz więc od razu wiedział, ile przykładowo zapłacisz za doradztwo w zakresie uzyskania Karty Pobytu dla Twojego pracownika. Przy podpisaniu umowy asystenckiej, symultanicznie podpisujesz pełnomocnictwo, które umożliwi nam zalegalizowanie Twojego pracownika, w Twoim imieniu. Działamy tylko wtedy, gdy zgłosisz nam taką potrzebę. Płacisz nam tylko za nasze działanie i to na pewnych, z góry określonych warunkach.

Jest to nowatorska usługa, której realizacja ma na celu maksymalne uproszczenie procesu legalizacji pracy pracownika-cudzoziemca.

Poznajemy Twoje przedsiębiorstwo, charakterystykę stanowisk pracy oraz zawieramy odpowiednie klauzule RODO, aby powierzone nam dane były bezpieczne i przechowywane zgodnie z prawem. Te wstępne działania nic Ciebie nie kosztują, ale dzięki nim możesz być pewny, że od tej chwili możesz się do nas zwrócić w każdej chwili. Pozostajemy w pełnej gotowości, po to, aby po przyjęciu Twojego zgłoszenia, móc od razu działać, nie tracąc czasu na zbędne formalności i przygotowania. Nasz czas reakcji, gdy czegoś potrzebujesz, jest tak krótki dzięki wcześniej zawartej umowie asystenckiej. Na jej mocy załatwiamy wszelkie wstępne formalności, prowadzimy szeroko zakrojony research pracowniczy w Twojej firmie, gromadzimy dane o tym kto u Ciebie pracuje, na jakich warunkach i stanowiskach. Sprawdzimy również czy masz pracowników, którzy pracują na tzw. stanowiskach deficytowych. Innymi słowy, zbierzemy wszelkie informacje, które pozwolą nam niezwłocznie działać w sytuacji, gdy podejmiesz decyzję o zatrudnieniu nowych pracowników.

Gwarantujemy, że poświęcimy się w 100% poprowadzeniu wszelkich spraw związanych z legalizacją pracy i pobytu pracownika, którego planujesz zatrudnić.

Podpisując z nami umowę asystencką, możesz być pewny, że żadna nagła sytuacja, nie zaburzy spokoju i bezpieczeństwa w Twoim przedsiębiorstwie. Jeśli tylko zlecisz nam  podjęcie jakichkolwiek działań z zakresu legalizacji, specjaliści z LegalHR niezwłocznie, zainicjują odpowiednie procedury. Pamiętaj, że samo podpisanie umowy nic Cię nie kosztuje, a dzięki niej oszczędzasz czas i koszty, które musiałbyś poświęcić na doraźne szukanie pomocy u innych, niesprawdzonych specjalistów!

Dlaczego warto powierzyć nam zadanie legalizacji pracy i pobytu Twojego pracownika?

Proces legalizacji znamionuje się długim czasem oczekiwania na wydanie decyzji. Warto więc zadbać o swoją firmę, jej oszczędności i czas, poświęcając jego realizację naszym specjalistom. Czy wiesz ile kosztuje Cię każdy dzień przestoju bez legalnie zatrudnionego pracownika?

Zdecydowanie za dużo. Nie zwlekaj – podpisz z nami umowę asystencką, żebyśmy mogli działać, a nie prowadzić negocjacje, gdy pracownik wymaga natychmiastowej legalizacji.

Nasz zespół ekspertów ds. legalizacji, zajmie się całą procedurą kompleksowo – od A do Z. Specjaliści LegalHR stale monitorują, we właściwym urzędzie, etap wydawania pozwoleń dla każdego cudzoziemca zatrudnionego w Twojej firmie. Poinformują Cię również o upływie ważności danego pozwolenia.

Czas to pieniądz. Nie trać go na całodniowe wizyty w urzędzie. Skontaktuj się z nami!

Możemy Ci pomóc:

legalhr

Marcin

Sales Manager

+48 539 319 400
marcin@legalhr.pl

Gwarantujemy:

img

Poufność informacji

Sprawy dotyczące każdego naszego Klienta, stanowią dla nas "tajemnicę". Twoje interesy są u nas bezpieczne i nie dotrą do osób trzecich.

img

Bezpieczeństwo

Posiadamy dostęp do oprogramowań zabezpieczających dokumenty oraz inne informacje. Wszystko po to, abyście mogli czuć się bezpiecznie - Ty i Twój pracownik-cudzoziemiec.

img

Przejrzystość

Nasi eksperci znają przepisy prawne i język prawniczy, aby jak najlepiej załatwiać potrzebne sprawy. Tobie, wszystko wytłumaczą i przekażą w jasny, przejrzysty i komunikatywny sposób!

img

Profesjonalizm

Nasz zespół tworzą osoby z odpowiednim wykształceniem oraz doświadczeniem, dzięki temu, zawsze zachowują pełen profesjonalizm!

img

Kompleksowe usługi

W naszej ofercie znajdziesz pełne spectrum usług z zakresu legalizacji pobytu i pracy cudzoziemców. Zapoznaj się z naszą pełną ofertą!

img

Rzetelność

Eksperci z LegalHR znają wszystkie reguły danego procesu. Trzy zasady rzetelności w rozumieniu LegalHR: analiza, strategia, działanie.

img

Indywidualne podejście

Każdego Klienta traktujemy indywidualnie. Dostrzegamy i doceniamy odmienne oczekiwania i potrzeby.

img

Wieloletnie doświadczenie

Każdy z członków naszego zespołu opiera swoje działania na wieloletnim doświadczeniu. Nadal jednak nie przestajemy się rozwijać!