Budowanie systemowego podejścia do zatrudnienia cudzoziemca

Budowanie systemowego podejścia do zatrudnienia cudzoziemca

Ogólnoświatowe migracje ludności w celach zarobkowych, sprawiają, że również na polskim rynku pracy pojawia się coraz więcej cudzoziemców. Z zatrudnianiem ich związane jest wiele obowiązków, które spoczywają na pracodawcy. Należy pamiętać nie tylko o właściwym zalegalizowaniu pracy i pobytu, ale również prawidłowym onboardingu takiego pracownika. W związku ze złożonością procesu zatrudnienia i wdrożenia cudzoziemca, warto do tego tematu podejść systemowo. 

Czym jest budowanie systemowego podejście do zatrudnienia cudzoziemca?

Są to działania, mające na celu zbudowanie systemowego podejścia do zatrudniania wdrażania i budowania stałej przewagi konkurencyjnej na trudnym rynku pracy, które oparte są na zrównoważonym systemie zatrudniania cudzoziemców.

W zakres naszej oferty wchodzi doradztwo strategiczne, które dotyczy szeroko rozumianego prawa pracy, ustaw, różnic kulturowych oraz innych aktów prawnych związanych z zatrudnianiem cudzoziemców. Systemowe podejście do zatrudnienia cudzoziemca opiera się również na znajomości i poszanowaniu różnic kulturowych, wynikających ze współpracy z pracownikami ze Wschodu, Azji, Ameryki czy Meksyku. Nasi eksperci posiadają wieloletnie doświadczenie we współpracy z wieloma pracodawcami z sektora logistycznego, przemysłowego oraz usługowego, którym codziennie usprawniają pracę oraz efektywnie pomagają w procesie legalizacji pracy cudzoziemców.

Możemy Ci pomóc:

work

Zbudować systemowe podejście do zatrudniania cudzoziemców dostosowane do konkretnych potrzeb i kultury Państwa organizacji

work

Przygotować kadrę zarządzającą oraz kierownictwo średniego szczebla na wprowadzenie i umiejętne zarządzanie pracownikami innej nacji

work

Przeszkolić dział HR w zakresie przygotowywania i prowadzenia dokumentacji cudzoziemców

work

We wskazaniu dobrych praktyk przy współpracy z personelem zewnętrznym (APT i oustourcing personalny)

Systemowe podejście do zatrudnienia cudzoziemca to świadomość, że proces zatrudniania to nie tylko dokumenty legalizacyjne, ale składowa wielu elementów, których efekt końcowy zależy od zgodności z prawem wszystkich etapów, jak również zaktualizowania podejścia kultury organizacyjnej do cudzoziemców i sposobu zarządzania. Dzięki systemowemu podejściu, zyskujesz zmotywowanych pracowników, zmniejszasz rotację oraz ilość zwolnień lekarskich etc.

Przygotujemy dostosowany do Twojej firmy dokument, który ułatwi współpracę i zwiększy satysfakcję z pracy cudzoziemców na wielu płaszczyznach.

Dokument będzie gwarancją legalności pracy cudzoziemców w całym okresie zatrudnienia, co bezpośrednio wpłynie na zachowanie ciągłości ich pracy i brak przestojów w Twojej firmie.

SKONTAKTUJ SIĘ

Możemy Ci pomóc:

legalhr

Marcin

Sales Manager

+48 539 319 400
marcin@legalhr.pl

Gwarantujemy:

img

Poufność informacji

Sprawy dotyczące każdego naszego Klienta, stanowią dla nas "tajemnicę". Twoje interesy są u nas bezpieczne i nie dotrą do osób trzecich.

img

Bezpieczeństwo

Posiadamy dostęp do oprogramowań zabezpieczających dokumenty oraz inne informacje. Wszystko po to, abyście mogli czuć się bezpiecznie - Ty i Twój pracownik-cudzoziemiec.

img

Przejrzystość

Nasi eksperci znają przepisy prawne i język prawniczy, aby jak najlepiej załatwiać potrzebne sprawy. Tobie, wszystko wytłumaczą i przekażą w jasny, przejrzysty i komunikatywny sposób!

img

Profesjonalizm

Nasz zespół tworzą osoby z odpowiednim wykształceniem oraz doświadczeniem, dzięki temu, zawsze zachowują pełen profesjonalizm!

img

Kompleksowe usługi

W naszej ofercie znajdziesz pełne spectrum usług z zakresu legalizacji pobytu i pracy cudzoziemców. Zapoznaj się z naszą pełną ofertą!

img

Rzetelność

Eksperci z LegalHR znają wszystkie reguły danego procesu. Trzy zasady rzetelności w rozumieniu LegalHR: analiza, strategia, działanie.

img

Indywidualne podejście

Każdego Klienta traktujemy indywidualnie. Dostrzegamy i doceniamy odmienne oczekiwania i potrzeby.

img

Wieloletnie doświadczenie

Każdy z członków naszego zespołu opiera swoje działania na wieloletnim doświadczeniu. Nadal jednak nie przestajemy się rozwijać!