Łączenie rodzin

Łączenie rodzin

Na co dzień żyjesz i pracujesz w Polsce? Planujesz sprowadzić swoją rodzinę? Nie wiesz od czego zacząć? Jesteś w odpowiednim miejscu. Skorzystaj z naszej kompleksowej obsługi w zakresie łączenia rodzin cudzoziemców. Jakie jest nasze zadanie? Przygotować i złożyć wniosek do właściwego Wojewody ze względu na Twoje miejsce zamieszkania, który umożliwi legalne sprowadzenie Twojej rodziny do Polski. Jakie jest zaś Twoje zadanie? Oczekiwać w spokoju na przyjazd Twojej rodziny. 

Wnioskujemy:
mapa

o zezwolenie na pobyt czasowy dla członków rodzin obywateli Polski,

mapa

o zezwolenie na pobyt czasowy dla członków rodzin cudzoziemców.

Zezwolenia dotyczą rodzin cudzoziemców, kiedy do jednego członka rodziny przebywającego w Polsce dołączają inni członkowie rodziny.

Zezwolenie dla małżonków i dzieci cudzoziemców wydawane jest na wniosek współmałżonka lub rodzica przebywającego w Polsce. Warto wiedzieć, że rodziną dla cudzoziemca jest wyłącznie współmałżonek i niepełnoletnie dzieci (do 18 roku życia).

 

Jeśli cudzoziemcy są członkami rodziny: obywateli Polski, cudzoziemców przebywających na terenie Polski na podstawie pobytu stałego lub rezydenta długoterminowego UE, czy też osoby posiadającej kartę czasowego pobytu co najmniej od 2 lat lub bezpośrednio przed złożeniem wniosku posiadających kartę ważną przez rok, to mogą wystąpić o wydanie zezwolenia na pobyt czasowy.

Dlaczego zależy nam na tym, aby Ci pomóc?

Możliwość dołączenia do najbliższej rodziny zapewnia cudzoziemcom większy komfort w przystosowywaniu się do nowej, często złożonej i trudnej sytuacji życiowej.

Wspomaga również integrację i aklimatyzację w nowym środowisku. Dzięki pozytywnej i szybkiej asymilacji cudzoziemcy szybciej poczują się jak ‘w domu’.

Zależy nam na tym, aby zwiększyć Twój komfort życia, nie tylko poprzez załatwienie wymaganych prawem formalności, jak np. legalizacja pobytu oraz pracy. Bliskość rodziny, pozwoli Ci na prowadzenie udanego życia prywatnego i zawodowego na terenie Polski.

Dlaczego możesz nam zaufać?

Zespół LegalHR to grupa ludzi, którzy od wielu lat pomagają osobom, które znalazły się w podobnej sytuacji do Ciebie. Od wielu lat pomagamy zalegalizować pobyt lub pracę cudzoziemców, a także sprowadzamy ich rodziny do Polski.

Dzięki stałemu kontaktowi z przedstawicielami różnych narodów oraz native speakerom, Ty i Twoja rodzina, będziecie mogli czuć się przy nas swobodnie, gdy będziemy przeprowadzać Was przez proces łączenia rodziny. Dodatkowo, wspomożemy Cię w procesie znalezienia nowego lokum dla Ciebie i Twojej rodziny. Jeśli obecnie mieszkasz w warunkach, które Ci nie odpowiadają, koniecznie wskaż to ekspertowi podczas kontaktu, z pewnością pomoże Ci znaleźć odpowiednie mieszkanie dla Ciebie i Twoich bliskich.

Możemy Ci pomóc:

legalhr

Maryna

Customer Service

+48 668 764 000
kontakt@legalhr.pl

Gwarantujemy:

img

Poufność informacji

Sprawy dotyczące każdego naszego Klienta, stanowią dla nas "tajemnicę". Twoje interesy są u nas bezpieczne i nie dotrą do osób trzecich.

img

Bezpieczeństwo

Posiadamy dostęp do oprogramowań zabezpieczających dokumenty oraz inne informacje. Wszystko po to, abyście mogli czuć się bezpiecznie - Ty i Twój pracownik-cudzoziemiec.

img

Przejrzystość

Nasi eksperci znają przepisy prawne i język prawniczy, aby jak najlepiej załatwiać potrzebne sprawy. Tobie, wszystko wytłumaczą i przekażą w jasny, przejrzysty i komunikatywny sposób!

img

Profesjonalizm

Nasz zespół tworzą osoby z odpowiednim wykształceniem oraz doświadczeniem, dzięki temu, zawsze zachowują pełen profesjonalizm!

img

Kompleksowe usługi

W naszej ofercie znajdziesz pełne spectrum usług z zakresu legalizacji pobytu i pracy cudzoziemców. Zapoznaj się z naszą pełną ofertą!

img

Rzetelność

Eksperci z LegalHR znają wszystkie reguły danego procesu. Trzy zasady rzetelności w rozumieniu LegalHR: analiza, strategia, działanie.

img

Indywidualne podejście

Każdego Klienta traktujemy indywidualnie. Dostrzegamy i doceniamy odmienne oczekiwania i potrzeby.

img

Wieloletnie doświadczenie

Każdy z członków naszego zespołu opiera swoje działania na wieloletnim doświadczeniu. Nadal jednak nie przestajemy się rozwijać!