Odwołanie od deportacji

Odwołanie od deportacji

Jeżeli została wydana przeciwko Tobie decyzja administracyjna z zakresu spraw legalizacyjnych i nie wiesz w jaki sposób na to zareagować, chętnie Ci w tym pomożemy. Specjaliści z LegalHR skutecznie staną w Twojej obronie i pomogą uchronić Cię od negatywnych skutków pierwotnej decyzji. W jaki sposób możemy Ci pomóc? Skrupulatnie przygotujemy i właściwie złożymy pismo odwoławcze, które sprawi, że Twoja sprawa pozostanie otwarta. Dbając o Twoje dobro, zawalczymy o możliwie najlepsze, finalne rozwiązanie sytuacji, w której się znalazłeś. 

Co do zasady, od każdego wyroku, decyzji lub innego rodzaju orzeczenia, jesteś w stanie się odwołać, aby walczyć o swoje prawa.

Wynika to niezaprzeczalnie z zasady dwuinstancyjności postępowania. Niewątpliwie, wiele spraw urzędowych charakteryzuje zawiłość. Dotyczy to również spraw z zakresu legalizacji pobytu i legalizacji pracy. Aby nie obarczać się dodatkowym stresem i zmartwieniami, powierz nam poprowadzenie Twojej sprawy.

Pomagamy odwołać się od decyzji dotyczących:

zezwolenia na pobyt i pracę (karta czasowego pobytu)

zezwolenia na pobyt rezydenta długoterminowego EU,

zobowiązania do opuszczenia Polski,

zobowiązania do opuszczenia Polski,

wydania lub przedłużenia wizy

nadania statusu uchodźcy

Co zrobić, aby uniknąć deportacji?

Jeżeli jesteś cudzoziemcem, który przyjechał do Polski w celach mieszkaniowych lub z zamiarem podjęcia pracy, zadbaj o zalegalizowanie swojego pobytu i pracy. Dzięki spełnieniu tych obowiązków, będziesz miał możliwość rozpoczęcia i prowadzenia szczęśliwego życia w Polsce oraz budowania dobrobytu.

To kilka przesłanek, które muszą zostać spełnione, aby móc spokojnie i bezpiecznie mieszkać i pracować w Rzeczypospolitej Polskiej. Szczegółową listę szesnastu przesłanek do wydania decyzji o zobowiązaniu cudzoziemca do powrotu, można znaleźć w art. 302 Ustawy z dnia 12 grudnia 2013 r. o cudzoziemcach.

Możemy Ci pomóc:

legalhr

Maryna

Customer Service

+48 668 764 000
kontakt@legalhr.pl

Gwarantujemy:

img

Poufność informacji

Sprawy dotyczące każdego naszego Klienta, stanowią dla nas "tajemnicę". Twoje interesy są u nas bezpieczne i nie dotrą do osób trzecich.

img

Bezpieczeństwo

Posiadamy dostęp do oprogramowań zabezpieczających dokumenty oraz inne informacje. Wszystko po to, abyście mogli czuć się bezpiecznie - Ty i Twój pracownik-cudzoziemiec.

img

Przejrzystość

Nasi eksperci znają przepisy prawne i język prawniczy, aby jak najlepiej załatwiać potrzebne sprawy. Tobie, wszystko wytłumaczą i przekażą w jasny, przejrzysty i komunikatywny sposób!

img

Profesjonalizm

Nasz zespół tworzą osoby z odpowiednim wykształceniem oraz doświadczeniem, dzięki temu, zawsze zachowują pełen profesjonalizm!

img

Kompleksowe usługi

W naszej ofercie znajdziesz pełne spectrum usług z zakresu legalizacji pobytu i pracy cudzoziemców. Zapoznaj się z naszą pełną ofertą!

img

Rzetelność

Eksperci z LegalHR znają wszystkie reguły danego procesu. Trzy zasady rzetelności w rozumieniu LegalHR: analiza, strategia, działanie.

img

Indywidualne podejście

Każdego Klienta traktujemy indywidualnie. Dostrzegamy i doceniamy odmienne oczekiwania i potrzeby.

img

Wieloletnie doświadczenie

Każdy z członków naszego zespołu opiera swoje działania na wieloletnim doświadczeniu. Nadal jednak nie przestajemy się rozwijać!