Outsourcing legalizacji

Outsourcing legalizacji

Prowadzisz dobrze prosperujący biznes, w którym planujesz zatrudnić cudzoziemców? A może stawiasz dopiero pierwsze kroki w świecie biznesu i Twoim pomysłem na sukces, jest współpraca z cudzoziemcami? Niezależnie od Twojej biznesowej motywacji, zapraszamy Cię do skorzystania z naszej usługi outsourcingu legalizacji pobytu i pracy pracowników. 

Dlaczego warto skorzystać z outsourcingu legalizacji z LegalHR?

legalhr

redukcja kosztów operacyjnych w Twojej firmie,

legalhr

pełne wsparcie w procesie legalizacji pracy,

legalhr

oszczędność czasu (to my zajmujemy się wszelkimi formalnościami),

legalhr

pewność skutecznego przeprowadzenia procesu legalizacji pracy pracownika przez zespół specjalistów.

legalhr

bezpieczeństwo i pewność, że dokumenty są prowadzone zgodnie z aktualnymi przepisami prawa i orzecznictwem sądowym

Prawo, stawia przed pracodawcami, którzy chcą zatrudnić pracownika-cudzoziemca, obowiązek legalizacji jego pracy. Proces ten jest więc obligatoryjny, a zarazem cechuje się wysokim stopniem skomplikowania, złożonością, formalizmem, a także długim czasem oczekiwania na wydanie stosownej decyzji. Aby zaoszczędzić czas, pieniądze, a nawet stres – oddeleguj nam to zadanie, abyśmy mogli zalegalizować pracę Twojego pracownika za Ciebie.

Dwa kroki do skutecznej legalizacji zatrudnienia pracownika!

Wystarczy, że podpiszesz z nami umowę i udzielisz stosownego pełnomocnictwa, a my, w Twoim imieniu, dokonamy wszelkich czynności wymaganych prawem. Skontaktujemy się z urzędami, skompletujemy dokumentację, wypełnimy wnioski i złożymy je we właściwych instytucjach, powodując inicjację odpowiednich procesów.

Otrzymasz od nas pełne wsparcie, na każdym etapie postępowania, obejmując również moment wydania decyzji przez właściwy organ. Dzięki współpracy w zakresie outsourcingu, chętnie wesprzemy Cię również podczas kontroli legalności pracy, która przeprowadzana jest przez dwie instytucje:  Państwową Inspekcję Pracy oraz Straż Graniczną.

Towarzyszymy Ci nawet we wcześniejszych etapach, tj. przed zatrudnieniem pracownika oraz tych post-zatrudnieniowych, czyli po jego odejściu. Podejmujemy się bowiem takich działań jak, np.: otrzymanie pozytywnej informacji starosty tzw. test rynku pracy, organizujemy badania lekarskie dla Twoich kandydatów, tłumaczymy szkolenia BHP, tłumaczymy elementarne dokumenty.

Czy współpraca się opłaca?

Oczywiście! Podpisując z nami umowę outsourcingu legalizacji, uiszczasz opłatę miesięczną do naszej firmy. Jest to swego rodzaju abonament.

Dzięki temu, działamy dla Ciebie we wszelkich sprawach z dziedziny legalizacji, jeśli tylko masz w danej chwili taką potrzebę. Jesto to ekonomiczniejsze rozwiązanie dla Twojej firmy, niż samodzielne zatrudnienie wyspecjalizowanego pracownika, który miałby docelowo realizować zadania z tej dziedziny.

Powierzając naszemu zespołowi realizację legalizacji zatrudnienia Twoich pracowników sprawi, że będziesz mieć pewność co do zgodności dokumentów z aktualnym stanem prawnym.

Gwarantujemy, że cały proces legalizacji zostanie przeprowadzony profesjonalnie i pozwoli Ci osiągnąć spokój. My zajmiemy się legalizacją pracy Twoich pracowników, abyś Ty mógł w pełni poświęcić się rozwijaniu swojego biznesu.

Nasi Klienci są dla nas najważniejsi, a ich dobro i interes, stanowią dla nas najwyższą wartość. Nie narażaj swojego przedsiębiorstwa na konsekwencje prawne z powodu niedopełnienia obowiązku legalizacyjnego. Już dziś skontaktuj się z nami w celu podpisaniu umowy o outsourcing legalizacyjny.

Dzięki współpracy z LegalHR, w łatwy sposób uzyskasz:

1

zezwolenie na pracę

2

oświadczenia o powierzeniu zatrudnienia

3

wsparcie w zdobyciu zezwolenia na pobyt i pracę dla pracownika cudzoziemca