Praca i pobyt

Praca i pobyt

Planujesz przyjechać do Polski, aby podjąć pracę? Pamiętaj o obowiązkach, które musisz spełnić, aby móc legalnie przebywać i pracować na jej terenie. Prawo, wymaga od cudzoziemców zdobycia obligatoryjnych pozwoleń. Ich uzyskanie to długi i zawiły proces, który wiąże się z wielogodzinnym wizytami w urzędach oraz skrupulatnym kompletowaniem dokumentacji. Jeśli znalazłeś się w takiej sytuacji i nie wiesz od czego zacząć – skontaktuj się z naszymi ekspertami z LegalHR!

Możesz nam zaufać. Dlaczego?

Jesteśmy zespołem specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, które zdobyliśmy dzięki przeprowadzeniu tysięcy spraw legalizacyjnych.

Dzięki stałemu kontaktowi z przedstawicielami różnych nacji oraz zespołowi native speakerów, możesz czuć się przy nas swobodnie. Chętnie pomożemy Tobie i Twojemu przyszłemu pracodawcy w uzyskaniu odpowiednich dokumentów, których zdobycie, umożliwi Ci legalne przebywanie i pracowanie na terenie Polski.

Sprawdź, jakie dokumenty możemy dla Was uzyskać:

pobyt

oświadczenia o powierzeniu pracy

pobyt

zezwolenia na pobyt stały

pobyt

zezwolenia na pobyt czasowy

pobyt

zezwolenia na pracę

pobyt

obywatelstwo polskie

pobyt

zezwolenia na pobyt rezydenta długoterminowego UE

Sama legalizacja pobytu i pracy jest bardzo ważna, natomiast nie wystarczy do tego, abyś mógł wieść bezpiecznie i spokojnie życie w Polsce. Odpowiadając na inne, ważne potrzeby, możemy dodatkowo zaoferować Ci pomoc w zakresie:

  • uzyskania karty pobytu
  • założenia konta bankowego
  • uzyskania kwatery pracowniczej do wynajęcia
  • uzyskania numer PESEL
  • uzyskania meldunku
  • rejestracji samochodu
  • uzyskania świadczenia
    z programu +500
  • i dużo więcej

Dedykowany koordynator, pomoże Ci w zrealizowaniu powyższych elementów, które sprawią, że Twoje życie w Polsce będzie w pełni legalne oraz bezpieczne.

Przeprowadzimy cały proces legalizacji pracy i pobytu niezależnie od poziomu skomplikowania Twojej sprawy.

Gwarantujemy wsparcie na każdym etapie postępowania, od pomocy w wypełnianiu potrzebnych dokumentów, aż do momentu wydania decyzji przez właściwy urząd. Jesteśmy tutaj dla Ciebie, aby Twój pobyt i Twoich bliskich przebiegał bezpiecznie i wygodnie.

Pamiętaj, że jeśli Twój pobyt niebawem ma się zakończyć, nawet w przeciągu kilku dni, a Ty nie chcesz opuszczać Polski, zgłoś się do nas. Eksperci z LegalHR sprawdzą jak mogą Ci pomóc, abyś mógł cieszyć się dalszym życiem na terenie RP.

SKONTAKTUJ SIĘ

Możemy Ci pomóc:

legalhr

Maryna

Customer Service

+48 668 764 000
kontakt@legalhr.pl

Gwarantujemy:

img

Poufność informacji

Sprawy dotyczące każdego naszego Klienta, stanowią dla nas "tajemnicę". Twoje interesy są u nas bezpieczne i nie dotrą do osób trzecich.

img

Bezpieczeństwo

Posiadamy dostęp do oprogramowań zabezpieczających dokumenty oraz inne informacje. Wszystko po to, abyście mogli czuć się bezpiecznie - Ty i Twój pracownik-cudzoziemiec.

img

Przejrzystość

Nasi eksperci znają przepisy prawne i język prawniczy, aby jak najlepiej załatwiać potrzebne sprawy. Tobie, wszystko wytłumaczą i przekażą w jasny, przejrzysty i komunikatywny sposób!

img

Profesjonalizm

Nasz zespół tworzą osoby z odpowiednim wykształceniem oraz doświadczeniem, dzięki temu, zawsze zachowują pełen profesjonalizm!

img

Kompleksowe usługi

W naszej ofercie znajdziesz pełne spectrum usług z zakresu legalizacji pobytu i pracy cudzoziemców. Zapoznaj się z naszą pełną ofertą!

img

Rzetelność

Eksperci z LegalHR znają wszystkie reguły danego procesu. Trzy zasady rzetelności w rozumieniu LegalHR: analiza, strategia, działanie.

img

Indywidualne podejście

Każdego Klienta traktujemy indywidualnie. Dostrzegamy i doceniamy odmienne oczekiwania i potrzeby.

img

Wieloletnie doświadczenie

Każdy z członków naszego zespołu opiera swoje działania na wieloletnim doświadczeniu. Nadal jednak nie przestajemy się rozwijać!