Usługa ekspres

Usługa ekspres

Czas legalnego pobytu pracownika Twojej firmy dobiega końca? A może kończy się czas na jego legalne zarejestrowanie? Niektóre spośród dokumentów legalizacyjnych tracą ważność? Może Twojemu pracownikowi grozi deportacja? 

To tylko kilka, spośród ogromu pytań, które niejednokrotnie zadane mogą zaburzyć ład i bezpieczeństwo panujące w Twojej firmie. Czas pozostały do załatwienia takich spraw, jest kluczowym elementem, który może znacznie ograniczyć Twoje moce sprawcze w takich momentach. Nie pozwól więc, aby niepewna sytuacja związana ze statusem Twojego pracownika, wpłynęła na funkcjonowanie Twojego przedsiębiorstwa.

Dzięki oferowanej przez nas usłudze ekspres, jesteśmy w stanie załatwić wszelkie sprawy niecierpiące zwłoki w czasie 48 godzin.

Nasi eksperci, dzięki specjalistycznej wiedzy, doświadczeniu i nieustającemu zaangażowaniu w dobro Klienta, są w stanie dynamicznie odpowiadać i reagować na potrzeby Klientów.

Aby usługa ta mogła być skutecznie i właściwie zrealizowana, a proces urzędowy skutecznie przeprowadzony, potrzebujemy Twojego wsparcia. Nieodzowne bowiem będzie to, abyś niezwłocznie zasygnalizował nam swoją naglącą potrzebę oraz dostarczył niezbędnych informacji. Całą resztą zajmie się nasz zespół, którego codziennością jest załatwianie spraw w Powiatowych Urzędach Pracy i Urzędach Wojewódzkich.

legalhr

Zgłoś pilną sprawę

legalhr

Dostarcz niezbędne informacje i dokumenty

legalhr

Poczekaj, aż załatwimy to dla Ciebie

Dlaczego warto skorzystać z naszej pomocy?

  • jesteśmy zespołem profesjonalistów w dziedzinie legalizacji pobytu oraz zatrudnienia,
  • znamy specyfikę i strukturę polskich oraz zagranicznych urzędów i innych jednostek administracji publicznej,
  • brak reakcji z Twojej strony, może kosztować Twoją firmę utratę cenionego pracownika lub brak możliwości zatrudnienia potencjalnego kandydata,
  • nie ponosisz ryzyka niepowodzenia w niezwłocznym załatwieniu danej sprawy urzędowej.

Ważną składową tej usługi jest to, iż mimo szybkości załatwiania spraw, nasze usługi są wykonywane z taką samą dokładnością oraz w takiej samej jakości. Każdorazowo, otrzymasz od nas stosowną informację o skutecznym zainicjowaniu danego procesu oraz o jego pomyślnym zakończeniu.

Czas – jedyny czynnik, który ma znaczenie!

Ogólnopolski charakter naszej działalności sprawia, że bez znaczenia pozostaje również miejsce, w którym się znajdujesz albo w którym znajduje się Twój pracownik. Jakakolwiek odległość, nie będzie przeszkodą, abyśmy wszelkich formalności dopełnili w umówionym terminie.

Wszystkie sprawy jesteśmy w stanie załatwić zdalnie, tzn. za pośrednictwem dokumentów elektronicznych oraz z wykorzystaniem elektronicznych środków komunikacji, jak np. e-mail oraz telefon, Skype. Możemy posłużyć się również aplikacjami do komunikacji, m.in. Whatsapp’em czy Viberem. Nie ma dla nas znaczenia również jakiego rodzaju działalność prowadzisz oraz jaki jest rodzimy kraj cudzoziemca, którego sprawa dotyczy. Dzięki wielu wykwalifikowanym pracownikom LegalHR, Twoja sprawa trafi w odpowiednie ręce i zostanie ekspresowo załatwiona.