Usługi dodatkowe

Usługi dodatkowe

Don’t think too much – just tłumacz! 🙂

Bez wątpienia zwiększa się liczba cudzoziemców, przybywających do Polski w celu mieszkaniowym i zarobkowym.

Tym samym, rośnie liczba dokumentów, które wymagają tłumaczenia oraz spraw legalizacyjnych, które również muszą być odpowiednio przetłumaczone. Zespół LegalHR, postawił odpowiedzieć na te potrzeby rynkowe i przygotował dla Was kompleksową pomoc w zakresie tłumaczeń. Usługę realizujemy dla wszystkich cudzoziemców przebywających i pracujących na terenie Polski.

Nasze tłumaczenia zawsze są:

legalhr

Przygotowane przez profesjonalistów

legalhr

Dokładnie przeprowadzone i skrupulatnie sprawdzone

legalhr

Przekazane Tobie lub odpowiednim jednostkom, w umówionym terminie

Jeśli chcesz przyjechać do Polski lub planujesz zmienić pracę na lepszą – to warto zadbać o przetłumaczenie wszystkich niezbędnych dokumentów, które potwierdzą Twoje dane osobowe lub wszystkie kwalifikacje zawodowe zdobyte w macierzystym kraju.

Oferujemy tłumaczenie zwykłe oraz przysięgłe, w zależności od Twojej potrzeby. Oferowane przez nas tłumaczenia zwykłe są tańsze i nie muszą spełniać wielu wymogów formalnych, jak np. w przypadku dokumentów takich jak świadectwa pracy, czy certyfikaty.

Tłumaczenia przysięgłe odnoszą się do dokumentów urzędowych i są wykonywanie przez osoby posiadające odpowiednie uprawnienia i kompetencje. Tłumaczenie tego rodzaju musi być zgodne z oryginałem i spełniać określone warunki.

Jeśli jesteś cudzoziemcem i potrzebujesz wsparcia w jakiejkolwiek sprawie - umów się na konsultację! Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą w najkrótszym możliwym czasie.

Dzięki konsultacjom możesz uzyskać:

  • profesjonalną poradę
  • prezentację harmonogramu działania w Twojej sprawie
  • indywidualną wycenę działań, które chcesz nam zlecić

Umów się na konsultacje już dziś!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Możemy Ci pomóc:

legalhr

Maryna

Customer Service

Gwarantujemy:

img

Poufność informacji

Sprawy dotyczące każdego naszego Klienta, stanowią dla nas "tajemnicę". Twoje interesy są u nas bezpieczne i nie dotrą do osób trzecich.

img

Bezpieczeństwo

Posiadamy dostęp do oprogramowań zabezpieczających dokumenty oraz inne informacje. Wszystko po to, abyście mogli czuć się bezpiecznie - Ty i Twój pracownik-cudzoziemiec.

img

Przejrzystość

Nasi eksperci znają przepisy prawne i język prawniczy, aby jak najlepiej załatwiać potrzebne sprawy. Tobie, wszystko wytłumaczą i przekażą w jasny, przejrzysty i komunikatywny sposób!

img

Profesjonalizm

Nasz zespół tworzą osoby z odpowiednim wykształceniem oraz doświadczeniem, dzięki temu, zawsze zachowują pełen profesjonalizm!

img

Kompleksowe usługi

W naszej ofercie znajdziesz pełne spectrum usług z zakresu legalizacji pobytu i pracy cudzoziemców. Zapoznaj się z naszą pełną ofertą!

img

Rzetelność

Eksperci z LegalHR znają wszystkie reguły danego procesu. Trzy zasady rzetelności w rozumieniu LegalHR: analiza, strategia, działanie.

img

Indywidualne podejście

Każdego Klienta traktujemy indywidualnie. Dostrzegamy i doceniamy odmienne oczekiwania i potrzeby.

img

Wieloletnie doświadczenie

Każdy z członków naszego zespołu opiera swoje działania na wieloletnim doświadczeniu. Nadal jednak nie przestajemy się rozwijać!