Usługi dodatkowe

Usługi dodatkowe

Don’t think too much – just tłumacz! 🙂

Bez wątpienia zwiększa się liczba cudzoziemców, przybywających do Polski w celu mieszkaniowym i zarobkowym.

Tym samym, rośnie liczba dokumentów, które wymagają tłumaczenia oraz spraw legalizacyjnych, które również muszą być odpowiednio przetłumaczone. Zespół LegalHR, postawił odpowiedzieć na te potrzeby rynkowe i przygotował dla Was kompleksową pomoc w zakresie tłumaczeń. Usługę realizujemy dla wszystkich cudzoziemców przebywających i pracujących na terenie Polski.

Nasze tłumaczenia zawsze są:

legalhr

Przygotowane przez profesjonalistów

legalhr

Dokładnie przeprowadzone i skrupulatnie sprawdzone

legalhr

Przekazane Tobie lub odpowiednim jednostkom, w umówionym terminie

Jeśli chcesz przyjechać do Polski lub planujesz zmienić pracę na lepszą – to warto zadbać o przetłumaczenie wszystkich niezbędnych dokumentów, które potwierdzą Twoje dane osobowe lub wszystkie kwalifikacje zawodowe zdobyte w macierzystym kraju.

Oferujemy tłumaczenie zwykłe oraz przysięgłe, w zależności od Twojej potrzeby. Oferowane przez nas tłumaczenia zwykłe są tańsze i nie muszą spełniać wielu wymogów formalnych, jak np. w przypadku dokumentów takich jak świadectwa pracy, czy certyfikaty.

Tłumaczenia przysięgłe odnoszą się do dokumentów urzędowych i są wykonywanie przez osoby posiadające odpowiednie uprawnienia i kompetencje. Tłumaczenie tego rodzaju musi być zgodne z oryginałem i spełniać określone warunki.

Jeśli jesteś cudzoziemcem i potrzebujesz wsparcia w jakiejkolwiek sprawie - umów się na konsultację! Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą w najkrótszym możliwym czasie.

Dzięki konsultacjom możesz uzyskać:

  • profesjonalną poradę
  • prezentację harmonogramu działania w Twojej sprawie
  • indywidualną wycenę działań, które chcesz nam zlecić

Umów się na konsultacje już dziś!