Zespół Legal HR coraz większy. Przedstawiamy nowych specjalistów

Zespół Legal HR coraz większy. Przedstawiamy nowych specjalistów

Na co dzień nie tylko całościowo wspieramy pracodawców w procesie legalizacji pracy i pobytu cudzoziemców, ale pomagamy również cudzoziemcom, którzy przebywają w Polsce lub chcą przyjechać i osiedlić się tu na stałe. Udzielamy im wsparcia na każdym etapie postępowania: od wypełnienia potrzebnych dokumentów, aż do momentu wydania decyzji przez właściwy urząd

Nasz kilkudziesięcioosobowy zespół tworzą ludzie, którzy są ekspertami i pasjonatami w rozmaitych specjalizacjach związanych z HR i rynkiem pracy. Członkowie naszego zespołu posiadają wieloletnie doświadczenie, które stale budują podejmując nowe wyzwania. Z uwagi na dynamiczny rozwój Legal HR dołączyły do nas trzy nowe osoby Viktoriia, Natalia i Hubert, każda z nich posiada różnorodne umiejętności i pasje, które wpisują się w naszą misję. Przedstawiamy Wam nowych członków zespołu:

Hej! Mam na imię Victoriia w wolnym czasie lubię gotować, uprawiać sport, oglądać boks, podróżować i zwiedzać nowe miejsca. Jestem osobą gotową na nowe wyzwania w dziedzinie doradztwa do spraw legalizacji pobytu cudzoziemców. Empatia i cierpliwość to moje zdolności interpersonalne, które pozwalają mi budować zaufanie i dobre relacje z klientami.

Viktoriia – Legalization Specialist

Jestem studentką psychologii, w szczególności interesuje mnie psychologia społeczna i odkrywanie różnorodności kuchni świata. Poza tym, staram się prowadzić aktywny tryb życia, latem wybierając trekkingi, a zimą narty, na co dzień też staram się poświęcać czas na wychowanie i tresurę mojego psiaka.

Natalia – Sales Development Representative

Hej ! Mam na imię Hubert, jestem absolwentem studiów lingwistycznych, znam języki rosyjski oraz angielski i wykorzystuje je do pomocy obcokrajowcom w Polsce. Wolny czas poświęcam turystyce rowerowej i grze na gitarze basowej.

Hubert – Legalization Specialist

Dzięki takim osobom jesteśmy gotowi kontynuować naszą misję i rozwijać się jeszcze bardziej. Viktoriia, Natalia i Hubert – Witajcie na pokładzie! 🤝 Cieszymy się, że jesteście w naszym zespole! 😊 👍

Masz pytania dotyczące zatrudniania cudzoziemców? Zapraszamy do kontaktu.
Zadzwoń pod numer +48 539 319 400 lub wyślij e-mail na adres kontakt@legalhr.pl