O nas

O nas

Legal HR to zespół profesjonalistów!

Jesteśmy nowoczesną, ogólnopolską firmą świadczącą kompleksową usługę outsourcingu legalizacji pracy i pobytu cudzoziemców na terytorium RP głównie dla sektora mikro, małych oraz średnich przedsiębiorstw, w tym agencji pracy, biur księgowych, a także kancelarii prawnych.

Jako jedni z nielicznych w Polsce oferujemy kompleksowe wsparcie legalizacji dla pracodawców zatrudniających cudzoziemców. Na co dzień wspieramy ich w spełnieniu wszystkich wymagań i procedur związanych z procesem legalizacji, a także w uzyskaniu niezbędnych dokumentów do podjęcia pracy przez cudzoziemców.

Świadczymy również pomoc w zakresie około zatrudnieniowych aspektów związanych ze współpracą z personelem zagranicznym m.in: relokacja rodzin, zakładanie kont bankowych, uzyskiwanie PESEL, organizacja badań lekarskich oraz tłumaczenie szkoleń BHP.

LegalHR tworzą ludzie, którzy są ekspertami oraz pasjonatami w rozmaitych specjalizacjach związanych z HR i rynkiem pracy. Każdy członek zespołu posiada bogate i wieloletnie doświadczenie, które stale buduje podejmując nowe wyzwania.

B2B

Gwarantujemy bezpieczeństwo i kompleksowe wsparcie przy umiędzynarodowieniu zatrudnionego personelu. Bezpieczeństwo Twojej firmy i komfort Twoich pracowników, to nasze najwyższe wartości.

B2C

Pomagamy ludziom z całego świata rozpocząć nową drogę życia, którzy wybrali Polskę jako kraj, do którego chcą przyjechać i osiedlić się na stałe.

Co zyskujesz:

img

Pełną skuteczność

img

Przyjęcie każdego zlecenia

img

Przejrzystość i dokumentowanie podejmowanych działań

img

Pomoc w najtrudniejszych sytuacjach

img

Kontakt z pracownikiem cudzoziemcem

img

Najwyższy poziom świadczonych usług

Zaufało nam już wielu pracodawców m.in. z sektora przemysłowego, rolniczego, a także usługowego, którym codziennie usprawniamy pracę i pomagamy w procesie legalizacji pracy i pobytu cudzoziemców.

Zapraszamy do współpracy! Z przyjemnością wesprzemy Twoją firmę w procesie legalizacji. Sprawdź nas i nasze możliwości.

Zadzwoń lub napisz. Ustalimy harmonogram działań.