O nas

O nas

Legal HR to zespół profesjonalistów!

Jesteśmy nowoczesną, ogólnopolską firmą świadczącą kompleksową usługę outsourcingu legalizacji pracy i pobytu cudzoziemców na terytorium RP głównie dla sektora mikro, małych oraz średnich przedsiębiorstw, w tym agencji pracy, biur księgowych, a także kancelarii prawnych.

Jako jedni z nielicznych w Polsce oferujemy kompleksowe wsparcie legalizacji dla pracodawców zatrudniających cudzoziemców. Na co dzień wspieramy ich w spełnieniu wszystkich wymagań i procedur związanych z procesem legalizacji, a także w uzyskaniu niezbędnych dokumentów do podjęcia pracy przez cudzoziemców.

Świadczymy również pomoc w zakresie około zatrudnieniowych aspektów związanych ze współpracą z personelem zagranicznym m.in: relokacja rodzin, zakładanie kont bankowych, uzyskiwanie PESEL, organizacja badań lekarskich oraz tłumaczenie szkoleń BHP.

LegalHR tworzą ludzie, którzy są ekspertami oraz pasjonatami w rozmaitych specjalizacjach związanych z HR i rynkiem pracy. Każdy członek zespołu posiada bogate i wieloletnie doświadczenie, które stale buduje podejmując nowe wyzwania.

B2B

Gwarantujemy bezpieczeństwo i kompleksowe wsparcie przy umiędzynarodowieniu zatrudnionego personelu. Bezpieczeństwo Twojej firmy i komfort Twoich pracowników, to nasze najwyższe wartości.

B2C

Pomagamy ludziom z całego świata rozpocząć nową drogę życia, którzy wybrali Polskę jako kraj, do którego chcą przyjechać i osiedlić się na stałe.

Co zyskujesz:

img

Pełną skuteczność

img

Przyjęcie każdego zlecenia

img

Przejrzystość i dokumentowanie podejmowanych działań

img

Pomoc w najtrudniejszych sytuacjach

img

Kontakt z pracownikiem cudzoziemcem

img

Najwyższy poziom świadczonych usług

Zaufało nam już wielu pracodawców m.in. z sektora przemysłowego, rolniczego, a także usługowego, którym codziennie usprawniamy pracę i pomagamy w procesie legalizacji pracy i pobytu cudzoziemców.

Zapraszamy do współpracy! Z przyjemnością wesprzemy Twoją firmę w procesie legalizacji. Sprawdź nas i nasze możliwości.

Zadzwoń lub napisz. Ustalimy harmonogram działań.

SKONTAKTUJ SIĘ JUŻ TERAZ

Możemy Ci pomóc:

Gwarantujemy:

img

Poufność informacji

Sprawy dotyczące każdego naszego Klienta, stanowią dla nas "tajemnicę". Twoje interesy są u nas bezpieczne i nie dotrą do osób trzecich.

img

Bezpieczeństwo

Posiadamy dostęp do oprogramowań zabezpieczających dokumenty oraz inne informacje. Wszystko po to, abyście mogli czuć się bezpiecznie - Ty i Twój pracownik-cudzoziemiec.

img

Przejrzystość

Nasi eksperci znają przepisy prawne i język prawniczy, aby jak najlepiej załatwiać potrzebne sprawy. Tobie, wszystko wytłumaczą i przekażą w jasny, przejrzysty i komunikatywny sposób!

img

Profesjonalizm

Nasz zespół tworzą osoby z odpowiednim wykształceniem oraz doświadczeniem, dzięki temu, zawsze zachowują pełen profesjonalizm!

img

Kompleksowe usługi

W naszej ofercie znajdziesz pełne spectrum usług z zakresu legalizacji pobytu i pracy cudzoziemców. Zapoznaj się z naszą pełną ofertą!

img

Rzetelność

Eksperci z LegalHR znają wszystkie reguły danego procesu. Trzy zasady rzetelności w rozumieniu LegalHR: analiza, strategia, działanie.

img

Indywidualne podejście

Każdego Klienta traktujemy indywidualnie. Dostrzegamy i doceniamy odmienne oczekiwania i potrzeby.

img

Wieloletnie doświadczenie

Każdy z członków naszego zespołu opiera swoje działania na wieloletnim doświadczeniu. Nadal jednak nie przestajemy się rozwijać!