Szkolenia

Szkolenia

Chętnie dzielimy się wiedzą i doświadczeniem!
Skorzystaj z oferty szkoleniowej jaką dla Ciebie przygotowaliśmy.

Szkolenie z różnic kulturowych (onboarding pracowniczy cudzoziemca)

Jeżeli zatrudniasz chociaż jednego cudzoziemca w swojej firmie i zależy Ci na dobrych relacjach z pracownikami, powinieneś wiedzieć jak ważne jest jego przystosowanie do miejsca pracy. Onboarding, czyli usystematyzowany i profesjonalny proces, mający na celu doprowadzenie do pełnej adaptacji nowych pracowników w Twojej firmie, pozwoli Ci na zrealizowanie tego celu.

To właśnie na szkoleniu z różnic kulturowych, pozyskasz wiedzę niezbędną do tego, aby każdy nowy pracownik (cudzoziemiec) mógł szybko poznać reguły kulturowe panujące w nowym kraju i w nowym pracy. Nabyta wiedza pozwoli Ci również poznać specyfikę obcych kultur tak, abyś mógł stworzyć najlepiej dostosowane miejsce pracy dla swoich zagranicznych pracowników. Zgrany zespół, pracujący na równych i przejrzystych zasadach znacznie zwiększy Twoje szanse na sukces w biznesie.

Jak nabyta wiedza realnie wpłynie na funkcjonowanie Twojej firmy?

Zyskasz zaufanie pracowników i podniesiesz ich morale

Ograniczysz ryzyko wystąpienia negatywnych zjawisk w relacji pracodawca-pracownik i pracownik-pracownik, które mogą wynikać z różnic kulturowych

Staniesz się pracodawcą, który dba o swoich pracowników i tym samym zyskasz zaufanie przyszłych kandydatów, którzy są cudzoziemcami

Wykształcisz przyszłościową mentalność w swoim przedsiębiorstwie, które coraz bardziej jest wymagane w obecnych realiach (rosnąca amalgamacja kulturowa)

Szkolenie z legalizacji pobytu i pracy cudzoziemców

Niezależnie od tego czy zatrudniasz cudzoziemców w swojej firmie, czy dopiero planujesz podjąć kroki w celu ich zatrudnienia, powinieneś doskonale znać przepisy dotyczące procesu legalizującego ich pobyt oraz pracę..

W trakcie szkolenia uzyskasz niezbędną wiedzę na temat prawidłowej rekrutacji oraz legalnego zatrudnienia cudzoziemców, zgodnie z obecnie obowiązującymi przepisami prawa. Nasi szkoleniowcy na bieżąco sprawdzają pojawiające się nowelizacje i zmiany w prawie, dlatego możesz mieć pewność, że zdobyta przez Ciebie wiedza będzie aktualna i rzetelna. Szkolenie, prowadzone przez specjalistów z Legal HR, jest podzielone na dwie części: teoretyczną oraz praktyczną.

Biegłe posługiwanie się tymi regulacjami, pozwoli Ci, oraz Twojej firmie, uniknąć nieprzyjemności finansowych z powodu błędów w dokumentacji pracowniczej, które mogą skutkować nieprzyjemnościami w postaci sankcji finansowych. Udział w naszym dedykowanym szkoleniu zapewni bezpieczeństwo Tobie, Twojej firmie oraz Twoim pracownikom. Z Legal HR zyskasz spokój i bezpieczeństwo, które pozwolą Ci prawidłowo rozwijać swój biznes.

Dlaczego warto pozyskać wiedzę z zakresu legalizacji?

legalhr

Będziesz mógł samodzielnie przeprowadzać procesy legalizacyjne (pobytu i pracy) swoich pracowników

legalhr

Pomimo oddelegowania procesu legalizacji, będziesz w stanie świadomie kontrolować procesy przebiegające w Twojej firmie

legalhr

Zniwelujesz obawy dotyczące zatrudniania cudzoziemców, które wiążą się z zawiłością spraw legalizacyjnych

legalhr

Lepiej zaplanujesz strategię rozwojową, która zakłada rozpoczęcie zatrudniania cudzoziemców

Jesteśmy dla Was. Właśnie dlatego nasze szkolenia mogą odbywać się w siedzibie Twojej firmy. Oczywiście, jeśli tylko takie są wskazania z Twojej strony, zapraszamy Ciebie i cały Twój zespół do naszego miejsca.

 

Skontaktuj się z nami, aby poznać ceny naszych szkoleń.